CERTES NEWS

Czas jest najcenniejszą walutą i bardzo go szanujemy, bez względu na to, czy "należy" do nas, czy do naszych Klientów. Staramy się informować wyłącznie o tym, co uznajemy za istotne. Newsy obiegowo kojarzą się z czymś, co szybko się przedawnia, jednak badając etymologię tego określenia można natknąć się na wzmiankę jakoby było ono skrótowcem od anglojęzycznych nazw czterech stron świata (north, east, west, south). Idąc tym tropem wychodzimy z założenia, że nasze newsy mają pełnić funkcję kompasu, który ułatwi nawigację ludziom, którzy chcą być przez nas nawigowani.

24 marca, 2023

Inkluzywne przywództwo

Model inkluzywnego przywództwa jest szczególnie istotny w obecnych czasach, ponieważ zapewnia liderom i pracownikom możliwość wzajemnego szanowania i współpracy. Model ten zapewnia również wsparcie pracownikom z niepełnosprawnościami, dostosowując ich do potrzeb i szczególnych wymagań pracy.
21 marca, 2023

Światowy Dzień Zespołu Downa

Pierwszego dnia wiosny pragniemy zaznaczyć solidarność z osobami chorymi na Zespół Downa. Ze względu na 21. parę chromosomów oraz na fakt, że 21 dzień marca patronuje narodzinami wiosny oraz ludzi niezwykłych, właśnie ten dzień został wybrany na Światowy Dzień Zespołu Downa. Z tej okazji na całym świecie odbywają się wydarzenia mające na celu zwiększenie świadomości społecznej, propagowanie praw do pełnego uczestniczenia w życiu społecznym oraz integracją z ludźmi z tą wadą genetyczną i z ich rodzinami.
10 marca, 2023

Certes laureatem plebiscytu Orły Kształcenia 2022

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że kolejny rok z rzędu zostaliśmy laureatem w Plebiscycie Orły Kształcenia 2022.
7 marca, 2023

Wnioskujemy o włączenie do ZSK nowej kwalifikacji rynkowej

W Certes głęboko wierzymy, że dostępność jest niepodważalnym prawem człowieka. Właśnie dlatego wnioskujemy o włączenie do ZSK nowej kwalifikacji rynkowej.
24 lutego, 2023

Różnorodność biznesowa to siła napędowa postępu

Uważa się, że różnorodność jest ważna dla społeczeństwa, ponieważ umożliwia dostęp do szerszego zakresu wiedzy, doświadczenia i umiejętności, a także pozwala na lepszą integrację i współpracę wśród ludzi.
27 stycznia, 2023

Osiągnięcia branży usług rozwojowych 2022

Dla firmy Certes rok 2022 był czasem pełen wyzwań. Rozwój kolejnych kanałów komunikacyjnych, wielki powrót do szkoleń stacjonarnych, znaczne rozbudowanie oferty elearningowej – to tylko niektóre z ambitnych zrealizowanych planów.
25 stycznia, 2023

Wystartowała nowa linia szkoleń otwartych

Nasza oferta to innowacyjne i nowoczesne szkolenia, które dostarczają skutecznych rozwiązań z wielu obszarów. Teraz idziemy o krok dalej i uruchamiamy szkolenia otwarte!
9 stycznia, 2023

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

W tym roku wspieramy 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeznaczając na aukcję voucher o wartości 10 000 PLN, który można wykorzystać na dowolne szkolenie zamknięte w ramach naszych usług!

    Produkty, które mogą Cię zainteresować: