CERTES NEWS

Czas jest najcenniejszą walutą i bardzo go szanujemy, bez względu na to, czy "należy" do nas, czy do naszych Klientów. Staramy się informować wyłącznie o tym, co uznajemy za istotne. Newsy obiegowo kojarzą się z czymś, co szybko się przedawnia, jednak badając etymologię tego określenia można natknąć się na wzmiankę jakoby było ono skrótowcem od anglojęzycznych nazw czterech stron świata (north, east, west, south). Idąc tym tropem wychodzimy z założenia, że nasze newsy mają pełnić funkcję kompasu, który ułatwi nawigację ludziom, którzy chcą być przez nas nawigowani.

21 stycznia, 2022

Artykuł naszej ekspertki w dzisiejszej Gazecie Finansowej

Czego nauczyliśmy się przez ostatnie lata w nieprzyjaznej i zmieniającej się rzeczywistości wokół nas? Ostatnia dekada pokazała nam jak ważne, staje się tworzenie inicjatyw związanych z rozwojem i edukacją. To w czasach niepewności ogromny wpływ na działania pracowników mieli i mają ich przełożeni...
17 stycznia, 2022

Zarządzanie różnorodnością – sezon zima/wiosna 2022

Zarządzanie różnorodnością to proces wszechstronnego kształtowania środowiska pracy, umożliwiającego każdemu pracownikowi pełne wykorzystanie swojego potencjału w osiąganiu celów organizacji - R. Roosevelt Thomas

Przywołane stwierdzenie doskonale obrazuje ideę zarządzania różnorodnością. Rolą i misją każdej świadomej instytucji powinno być dzisiaj opracowanie...

12 stycznia, 2022

Raport „Diversity & Inclusion at Work”

Wyzwanie, jakie stoi obecnie przed wieloma Organizacjami, można często sprowadzić do pytania „co zrobić, aby różnorodność łączyła ludzi, a nie ich dzieliła?” Różnorodność definiuje się dzisiaj jako naczelną wartość współczesnego społeczeństwa. Fundamentalne znaczenie ma także wielokulturowość oraz wszechstronnie promowana tzw. polityka równego traktowania w duchu podejścia „diversity & incluson”.
6 stycznia, 2022

CERTES wspiera Orszak Trzech Króli 2022

Wieloma ulicami przejdzie dziś Orszak Trzech Króli 2022, który wspieramy jako Partner. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Dzień dziś wesoły”. W Warszawie Orszak Trzech Króli rozpocznie się o godzinie 11:00 na Placu Zamkowym.
29 grudnia, 2021

CERTES laureatem w Plebiscycie ORŁY KSZTAŁCENIA 2021

Mamy przyjemność poinformować, że kolejny raz zostaliśmy docenieni przez naszych Klientów, dzięki czemu jesteśmy laureatem w Plebiscycie Orły Kształcenia 2021!!!
22 grudnia, 2021

Radosnych Świąt!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia naszym Klientom, Trenerom i pracownikom życzymy rodzinnych spotkań spędzonych przy wigilijnym stole, rozmów na które w ciągu roku brakuje nam czasu oraz tej wyjątkowej i magicznej atmosfery. Niech Święta upłyną Wam w cudownym nastroju! Życzymy Wam również spokoju, odpoczynku i znalezienia czasu na refleksję i realizację osobistych pasji.
20 grudnia, 2021

Święta w rytmie slow

W codziennym zabieganiu wszystko zdaje nam się być tymczasowe, chwilowe i ulotne. Jednak to właśnie te zwykłe dni decydują o tym, jak przeżywamy nasze życie.
10 grudnia, 2021

Czterodniowy tydzień pracy🕐 – to może mieć sens!

Ogromny sukces wdrożenia 4-dniowego tygodnia pracy na Islandii to tylko wierzchołek góry lodwej. Podobnie wcielenie w życie takiego pomysłu w Hiszpanii. Skrócenie wymiaru pełnego etatu staje się coraz popularniejsze, jednak polskie firmy nadal patrzą na te ideę z przymrużeniem oka, choć niektóre przedsiębiorstwa, zwłaszcza z sektora IT, zdecydowały się na taki krok w swoich organizacjach.

    Produkty, które mogą Cię zainteresować: