CERTES NEWS

Czas jest najcenniejszą walutą i bardzo go szanujemy, bez względu na to, czy "należy" do nas, czy do naszych Klientów. Staramy się informować wyłącznie o tym, co uznajemy za istotne. Newsy obiegowo kojarzą się z czymś, co szybko się przedawnia, jednak badając etymologię tego określenia można natknąć się na wzmiankę jakoby było ono skrótowcem od anglojęzycznych nazw czterech stron świata (north, east, west, south). Idąc tym tropem wychodzimy z założenia, że nasze newsy mają pełnić funkcję kompasu, który ułatwi nawigację ludziom, którzy chcą być przez nas nawigowani.

5 sierpnia, 2022

JUST IN TIME LEARNING

XXI wiek to era informacji, to czas w którym informacje i wiedza, które kiedyś były czymś trudnym do zdobycia, dziś są zasobami dostępnymi dla wszystkich. Oznacza to zmianę zarówno w kulturowym sposobie w jakim ludzie postrzegają swój czas jak i kwestii nabywania interesujących treści.
18 lipca, 2022

Czym różnią się szkolenia otwarte od zamkniętych?

Szkolenia są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku Inwestycja w pracownika to doskonały sposób na zwiększanie atrakcyjności swoich usług oraz produktów. Pracownik kompetentny, wyposażony w specjalistyczną wiedzę, będzie miał większą pewność siebie i wzrośnie szansa na innowacyjne […]
4 lipca, 2022

Cechy dobrego lidera i przywódcy – jakie ma zadania i czym się wyróżnia?

We współczesnych organizacjach przełożony to lider, który w ogromnym stopniu kształtuje stosunki w swoim dziale, atmosferę, poczucie przynależności poszczególnych pracowników do zespołu. Aby osiągać stawiane przed nim przez organizację cele, musi wykazać się wieloma […]
30 czerwca, 2022

Bank Pekao S.A. rozwija z nami kompetencje przyszłości

Na portalu ITWIZ.pl ukazał się artykuł o projekcie Akademii Przyszłości, który realizujemy wraz z Bankiem Pekao S.A. dla jego pracowników. Uczestnicy biorą udział w serii webinarów dostarczających potężny zastrzyk wiedzy w danym obszarze tematycznym, a także w dodatkowych warsztatach, które umożliwiają pogłębienie zdobytej wcześniej wiedzy i wykorzystanie jej w praktyce.
27 czerwca, 2022

Magazyn Businesswoman & Life opublikował wywiad z naszym Prezesem

Na łamach magazynu Businesswoman & Life została opublikowana rozmowa z Norbertem Ogłazą, Prezesem Zarządu Certes i Fundacji Wspierania Zrównoważonego Rozwoju. Z wywiadu można dowiedzieć się między innymi jak lider naszej firmy postrzega przywództwo przyszłości w modelu Managementu 4.0 oraz format pracy zdalnej, a także co go motywuje i skąd czerpie energię.
24 czerwca, 2022

Forum Odpowiedzialnego Biznesu doceniło nasz raport „Diversity & Inclusion at work”

Miło nam poinformować, że opublikowany przez nas raport „Diversity & Inclusion at work” zdobył uznanie Forum Odpowiedzialnego Biznesu, które koordynuje Kartę Różnorodności. Dziękujemy z pomoc w promowaniu i dystrybuowaniu raportu!
20 czerwca, 2022

Zarządzanie czasem — metody i porady efektywnej organizacji czasu

Na czym polega zarządzanie czasem? Definicja zarządzania czasem określa, że jest to planowanie oraz systematyczne wykonywanie zadań, które mają w założonym czasie doprowadzić do realizacji celu. Inaczej mówiąc, jest to konsekwentne stosowanie technik […]
12 czerwca, 2022

CERTES sponsoruje Wielki Finał Mini Mistrzostw Świata!

W sobotę 11 czerwca, na Stadionie Miejskim Legii Warszawa, odbył się Wielki Finał Mini Mistrzostwa Świata, którego byliśmy sponsorem. Od samego rana na stadionie mecze rozegrały 32 drużyny z roczników 2012-2015.

    Produkty, które mogą Cię zainteresować: