CERTES NEWS

Czas jest najcenniejszą walutą i bardzo go szanujemy, bez względu na to, czy "należy" do nas, czy do naszych Klientów. Staramy się informować wyłącznie o tym, co uznajemy za istotne. Newsy obiegowo kojarzą się z czymś, co szybko się przedawnia, jednak badając etymologię tego określenia można natknąć się na wzmiankę jakoby było ono skrótowcem od anglojęzycznych nazw czterech stron świata (north, east, west, south). Idąc tym tropem wychodzimy z założenia, że nasze newsy mają pełnić funkcję kompasu, który ułatwi nawigację ludziom, którzy chcą być przez nas nawigowani.

1 lutego, 2024

Publikacja dr Magdaleny Gieras w Gazecie Finansowej 

Najnowsza publikacja naszej cenionej ekspertki dr Magdaleny Gieras pt. „Odporność psychiczna menedżera a inne kompetencje zawodowe” ukazała się na łamach Gazety Finansowej jako jeden z najlepszych programów MBA.
26 stycznia, 2024

Certes Wspiera 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! 

Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że jako Certes możemy być częścią 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od lat angażujemy się w różnorodne akcje charytatywne, dążąc do szerzenia dobra i pomocy tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne
18 stycznia, 2024

Mocne i słabe strony – jak odpowiadać na rozmowie kwalifikacyjnej?

Rozmowa o pracę – nie bój się pytań o mocne i słabe strony Przede wszystkim nie bój się tego pytania! To całkiem naturalne, że Twój potencjalny pracodawca chce wiedzieć, kogo zatrudnia oraz czego może oczekiwać […]
12 stycznia, 2024

Nadzieja dla 4-letniej Zuzi

W grudniu wsparliśmy zbiórkę dla 4-letniej Zuzi, przeznaczając na ten cel 5000 złotych Fundacji Siepomaga.pl. Tym samym udało się zebrać odpowiednią sumą na operację, która uratuje dziewczynce życie!
21 grudnia, 2023

Wesołych Świąt

Gdy kończy się kolejny rok pełen intensywnych szkoleń i projektów, a świat wypełnia się magią Świąt Bożego Narodzenia, chcielibyśmy życzyć Wam wesołych świąt oraz podziękować za niezapomniany, wspólnie spędzony czas oraz Wasze zaangażowanie.
18 grudnia, 2023

Świąteczna Magia w Certes – Kartki Pełne Serca dla Seniorów!

W duchu prawdziwej magii Świąt Bożego Narodzenia, pracownicy naszej firmy postanowili sprawić radość seniorom przebywającym w Pogodnym Domu Seniora oraz Domu Opieki w Świerkach.
30 października, 2023

Halloween 2023 w Certes

W Certes wiemy jak się dobrze bawić! W piątek oderwaliśmy się trochę od codziennych obowiązków i zorganizowaliśmy imprezę Halloweenową w naszym biurze! 
27 października, 2023

CERTES na 2 miejscu w rankingu firm szkoleniowych Gazety Finansowej

Rynek szkoleń jest pełen wyzwań i nieustannych zmian, które wymagają od nas ciągłego doskonalenia i rozwoju...

    Produkty, które mogą Cię zainteresować: