CERTES NEWS

Czas jest najcenniejszą walutą i bardzo go szanujemy, bez względu na to, czy "należy" do nas, czy do naszych Klientów. Staramy się informować wyłącznie o tym, co uznajemy za istotne. Newsy obiegowo kojarzą się z czymś, co szybko się przedawnia, jednak badając etymologię tego określenia można natknąć się na wzmiankę jakoby było ono skrótowcem od anglojęzycznych nazw czterech stron świata (north, east, west, south). Idąc tym tropem wychodzimy z założenia, że nasze newsy mają pełnić funkcję kompasu, który ułatwi nawigację ludziom, którzy chcą być przez nas nawigowani.

14 listopada, 2022

Prezentujemy nową linię szkoleń Leadership Navigator®

Z dumą prezentujemy nasz nowy produkt szkoleniowy Leadership Navigator®, który pozwoli menedżerom ustawić kurs na bycie świadomym liderem w świecie VUCA.
9 listopada, 2022

Wizyta przedszkolaków w naszym biurze

Mięliśmy przyjemność ugościć liczną grupę sześciolatków z przedszkola Ciuchcia Puch Puch i pokazać im, jak wygląda praca w firmie szkoleniowej. W zorganizowaniu wizytacji wzięli udział wszyscy pracownicy CERTES i Fundacji Wspierania Zrównoważonego Rozwoju, którzy tego dnia pracowali w formie stacjonarnej.
24 października, 2022

NAVIGATOR 3.0

Przywództwo tradycyjne przybiera zazwyczaj formę dominacji. Stąd też liderzy, którzy uprawiają tę formę zarządzania, przyjmują rolę nakazowo-kontrolną. Bardzo często ich autorytet w zespołach kształtuje się na mocy stanowiska, które dla zespołu oznacza konieczność podporządkowania się [...]
13 października, 2022

CERTES wciąż na 1 miejscu w rankingu firm szkoleniowych Gazety Finansowej

Rynek szkoleń ulega nieustannym zmianom, a mierzenie progresu firm szkoleniowych bywa kłopotliwe. Wspominamy o tym w kontekście ostatniego rankingu Gazety Finansowej, ponieważ zostaliśmy poinformowani, że w wyliczenia wkradł się błąd i... okazało się, że nikomu nie udało się nas wyprzedzić. Tak więc wciąż jesteśmy najlepszą firmą szkoleniową za 2021 rok i z podniesionymi czołami czekamy na kolejny ranking. Mamy zamiar utrzymać pozycję lidera!
10 października, 2022

Train The Trainers – jakie znaczenie mają szkolenia dla szkoleniowców

Na czym polega trening Train The Trainers? Przygotowujemy uczestników do prowadzenia szkoleń (online i stacjonarnych) oraz przekazywania wiedzy z wykorzystaniem różnorodnych metod trenerskich. Uczymy prowadzenia szkoleń z wykorzystaniem angażujących metod: odgrywania scenek, […]
30 września, 2022

Work-Life Balance w wykonaniu CERTES

Po wspaniałym wyjeździe integracyjnym wracamy do boju pełni energii! Wierzymy, że work-life balance dużo łatwiej osiągnąć, kiedy zespoły wchodzą w interakcje poza zawodowymi kontekstami. Spędziliśmy razem trzy intensywne dni, eksplorując Wałbrzych, Szklarską Porębę i Adrszpaskie Skalne Miasto w Czechach. Nasi pracownicy, którzy na co dzień nie mają okazji ze sobą współpracować, wreszcie mogli się lepiej poznać, a osoby, które znały się już jak łyse konie, mogły na spokojnie pielęgnować te relacje.
22 września, 2022

Najnowszy film o aplikacji TIME MACHINE

Aplikacja TIME MACHINE umożliwia przeglądanie historycznych zdjęć na Twoim urządzeniu z dokładnej lokalizacji, w której zostały pierwotnie zrobione. Na obecnym etapie udostępnionych zostało około 300 zdjęć z dwóch obszarów Warszawy – Traktu Królewskiego i Getta Warszawskiego. W przyszłości planowany jest rozwój aplikacji i poszerzanie kolekcji dostępnych fotografii.
21 września, 2022

Mentoring i coaching — na czym polegają różnice?

Czym jest mentoring? O mentoringu mówi się, kiedy osoba doświadczona, przywódca, opiekuje się mniej doświadczoną. Według definicji mentoring opiera się na budowie relacji, podczas której przekazywane są informacje i umiejętności sprzyjające […]

    Produkty, które mogą Cię zainteresować: