CERTES NEWS

Czas jest najcenniejszą walutą i bardzo go szanujemy, bez względu na to, czy "należy" do nas, czy do naszych Klientów. Staramy się informować wyłącznie o tym, co uznajemy za istotne. Newsy obiegowo kojarzą się z czymś, co szybko się przedawnia, jednak badając etymologię tego określenia można natknąć się na wzmiankę jakoby było ono skrótowcem od anglojęzycznych nazw czterech stron świata (north, east, west, south). Idąc tym tropem wychodzimy z założenia, że nasze newsy mają pełnić funkcję kompasu, który ułatwi nawigację ludziom, którzy chcą być przez nas nawigowani.

19 maja, 2022

Management 4.0

Żyjemy w świecie ciągłych zmian, postęp technologiczny osiąga niebywałe rozmiary, zaś czwarta rewolucja przemysłowa właśnie staje się faktem. To zdanie w dużym skrócie ilustruje obecną rzeczywistość...
28 kwietnia, 2022

Well-being w pracy — czym jest i dlaczego warto o niego zadbać?

Well-being – czym jest? Czy istnieje w języku polskim odpowiednik słowa „well-being”? Można go zastąpić wyrazem „dobrostan”. To sytuacja, w której czujemy się komfortowo, bezpiecznie i odczuwamy przyjemność. Koncepcja well-being zakłada takie podejście […]
13 kwietnia, 2022

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Z okazji Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć naszym Klientom, Trenerom i wszystkim Pracownikom serdeczne życzenia, radości, optymizmu, energii i nadziei na lepszą przyszłość.
28 marca, 2022

Jak firmy mogą skorzystać na Dostępności Plus?

Polecamy lekturę artykułu najnowszego Pulsu Biznesu. Dla CERTES tematyka Dostępności zawsze była szczególnie ważna, od dawna promujemy wszelkie rozwiązania związane z obszarem Diversity & Inclusion. W 2021 roku dołączyliśmy do grona Sygnatariuszy Karty Różnorodności.
23 marca, 2022

Adoptowaliśmy sowę z Warszawskiego ZOO

Myśleliśmy o tym od pewnego czasu, przyszła wiosna i stało się, w końcu udało się nam dopiąć wszystkie formalności i adoptować samiczkę puchacza w Warszawskim ZOO. Dlaczego wybór padł na sowę?
14 marca, 2022

10 szkoleń dedykowanych dla branży budowlanej

Rozwój nowych technologii, wzrost innowacyjnych produktów i nowoczesnych technik wykonawczych sprawiają, że wzrasta zapotrzebowanie na kwalifikacje zawodowe – inżynierów, czy kierowników budów. Branża budowlana w obliczu zmian musi na bieżąco reagować i stawiać na narzędzia najwyższej jakości. Jakie rozwiązania podjąć by nie zablokować rozwoju biznesu? Jak wybrać właściwe szkolenia?
9 marca, 2022

Nasze wsparcie dla Ukrainy

W imieniu całego zespołu CERTES chcielibyśmy podziękować za zaangażowanie oraz pomoc w zorganizowaniu zbiórki dla potrzebujących obywateli Ukrainy. Cześć darów zawieźliśmy bezpośrednio na granicę, a część do przygotowanej placówki Punktu Wsparcia Uchodźców w Chełmie. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim darczyńcom za piękny i szlachetny gest solidarności, który jest tak ważny szczególnie teraz, w tym trudnym czasie dla wszystkich imigrantów zza wschodniej granicy.
28 lutego, 2022

Pomoc dla Ukrainy

Jak pewnie większość z Was czujemy się bezradni w związku z wojną, która się toczy za naszą granicą. Zainspirowani wieloma zbiórkami, również zdecydowaliśmy się wesprzeć naszych sąsiadów z Ukrainy. Przez najbliższy tydzień będziemy prowadzić w Certes zbiórkę rzeczy, które zawieziemy do punktu dystrybucji w Chełmie, tak by pomóc wszystkim, którzy tego potrzebują. W zależności od ilości zebranych rzeczy będą one dostarczane również do innych punktów. Jeżeli ktoś z Was chciałby się do nas przyłączyć to zapraszamy. Nasze biuro w Warszawie znajduje się przy ul. Hafciarskiej 11 i jest otwarte w godzinach 8:00-17:00.

    Produkty, które mogą Cię zainteresować: