SZKOLENIA OTWARTE


Od ponad 15 lat jesteśmy liderem na rynku szkoleniowym. Specjalizujemy się przede wszystkim w prowadzaniu szkoleń menedżerskich, sprzedażowych oraz z zakresu efektywności osobistej. Wierzymy, że szkolenie pracowników jest ważnym elementem motywacyjnym, który wpływa na efektywną realizację codziennych działań. Więcej informacji o naszej firmie można znaleźć pod tym linkiem.

Wybierając kursy dla podwładnych, warto wziąć pod uwagę kilka aspektów, między innymi samą formułę szkolenia – nie zawsze szkolenie zamknięte będzie najlepszym rozwiązaniem. W CERTES wiemy, jak kluczową rolę odgrywa trener prowadzący szkolenie, dlatego pracujemy wyłącznie z doświadczonymi ekspertami. Dysponujemy innowacyjnymi rozwiązaniami, posiadamy nowoczesne narzędzia i korzystamy ze sprawdzonych metod, dzięki czemu nasze warsztaty są zarówno atrakcyjne dla uczestników, jak i w perspektywie czasu przynoszą wymierne korzyści dla przedsiębiorstw. Współuczestniczymy w osiąganiu sukcesów naszych Klientów oraz wspieramy ich w budowaniu przewagi konkurencyjnej w zmieniającym się otoczeniu biznesowym.

Inwestycja w kapitał ludzki się opłaca!

Szkolenia otwarte mają tę przewagę nad szkoleniami zamkniętymi, że są ogólnodostępne i mogą w nich brać udział pracownicy różnych firm i branż. Podczas szkoleń prowadzonych w otwartej formule przekazywane są generalne informacje w konkretnym temacie. Zaletą tej formuły jest więc całościowe spojrzenie na dany obszar rozwoju.

Zapoznaj się z katalogiem szkoleń otwartych!
Możesz też wypełnić formularz, a skontaktujemy się z Tobą i zarekomendujemy konkretne szkolenie!


    Lista aktualnie realizowanych szkoleń otwartych: