Nasze działania CSR


CSR nie powinien być modą, powinien być standardem. Inwestycje w zasoby ludzkie, ochronę środowiska i relacje z interesariuszami traktujemy jako coś naturalnego. Wdrożenia, które mają sens, nie muszą być skompikowane. Czasem wystarczy się rozejrzeć, by odkryć, co warto wesprzeć.


Kiedy wieją wichry zmian,
jedni budują mury,
inni stawiają wiatraki.

~ chińskie przysłowieW jaki sposób staramy się zmieniać świat,
by stawał się lepszym miejscem?Adoptowaliśmy sowę z Warszawskiego ZOO

Dzięki Fundacji PANDA staliśmy się opiekunem samiczki puchacza w Warszawskim ZOO. Adoptując sowę przejęliśmy część kosztów utrzymania jej dobrostanu. Dlaczego wybór padł na sowę? Sowa od zawsze jest dla nas symbolem mądrości i najlepiej wpisuje się w profil naszych działań. Daliśmy naszej podopiecznej imię Certesówka, które wybraliśmy w demokratycznym głosowaniu wszystkich pracowników naszej firmy. Wierzymy, że stając się opiekunem wybranego zwierzaka, polepszamy jego los.


Sponsorowaliśmy Mini Mistrzostwa Świata 2022

W sobotę 11 czerwca, na Stadionie Miejskim Legii Warszawa, odbył się Wielki Finał Mini Mistrzostwa Świata, którego byliśmy sponsorem. Od samego rana na stadionie mecze rozegrały 32 drużyny z roczników 2012-2015. Więcej informacji o wydarzeniu można przeczytać pod tym linkiem.


Przekazliśmy voucher o wartości 10 000 PLN, by wspomóc Fundację Akogo

10 czerwca odbyła się Wielka Gala „50 Osobistości Biznesu”, którą zorganizował Magazyn Businesswoman & Life, by pozyskać środki na rzecz Fundacji Akogo. Na licytację przeznaczyliśmy voucher o wartości 10 tys. PLN na dowolne szkolenie lub doradztwo w ramach naszych usług. Więcej infomracji o wydarzeniu można znaleźć pod tym linkiem.


Zorganizowaliśmy zbiórkę dla Ukrainy

Wojna, którą wywołała Rosja, jest niewyobrażalnym okrucieństwem. Uruchomiliśmy zbiórkę mającą zapewnić wsparcie dla naszych Sąsiadów w tym trudnym czasie. Dzięki zaangażowaniu pracowników CERTES i Fundacji Wspierania Zrównoważonego Rozwoju zebraliśmy najpotrzebniejsze rzeczy – żywność, pościel, artykuły higieniczne etc. Część zawieźliśmy bezpośrednio na granicę, część do przygotowanej placówki Punktu Wsparcia Uchodźców w Chełmie. Zorganizowana zbiórka jest wyrazem naszej solidarności z Ukrainą.


Wsparliśmy finansowo Orszak Trzech Króli 2022

Zdecydowaliśmy się zostać Partnerem Orszaku Trzech Króli, który przeszedł ulicami Warszawy 06 stycznia 2022 roku. Występ rozpoczął się o godz. 11 na Placu Zamkowym, a hasło przewodnie brzmiało „Dzień dziś wesoły!”. CERTES z dumą angażuje się w multikulturowe inicjatywy, które postrzegamy jako tchnięcie świeżości w tradycję – w duchu Diversity & Inclusion. Orszak Trzech Króli uświadomił jak ważne jest wspólne przeżywanie świąt i uroczystości w przestrzeni publicznej. Takie wydarzenia są okazją do spędzania czasu z rodziną i jednoczenia się z innymi ludźmi.


Zostaliśmy sygnatariuszem Karty Różnorodności

Promujemy wszelkie rozwiązania związane z obszarem Diversity & Inclusion. 30 czerwca 2021 r. dołączyliśmy do grona sygnatariuszy Karty Różnorodności. Karta Różnorodności jest międzynarodową inicjatywą, która zrzesza pracodawców stawiających na równe szanse w zatrudnieniu bez względu na płeć, pochodzenie etniczne, wiek, niepełnosprawność czy religię. Celem tej inicjatywy jest upowszechnianie i promowanie zarządzania różnorodnością. Podpisując Kartę Różnorodności zobowiązaliśmy się do wprowadzenia zakazu dyskryminacji w miejscu pracy oraz działania na rzecz tworzenia i promocji różnorodności.


Zainstalowaliśmy panle fotowoltaiczne na dachu naszego biura

Tekst...


Zaangażowaliśmy się w Dobroczynny Bal Sternika 2020

Wspieramy działania nakierowane na rozwój. 1 lutego 2020 roku mieliśmy zaszczyt być sponsorem dorocznego charytatywnego Balu Sternika. Bal odbył się w Hotelu Arche Krakowska w Warszawie. Celem imprezy było pozyskane środków finansowych na wsparcie stypendialne dla dzieci uczęszczających do placówek Sternika oraz na dofinansowanie klubów sportowych i zajęć pozalekcyjnych.


Zostaliśmy sygnatariuszem Partnerstwa na Rzecz Dostępności

W dniu 29.06.2020r. podczas videokonferencji organizowanej przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej podpisaliśmy akcesję o przystąpieniu do Partnerstwa na Rzecz Dostępności. Partnerstwo na Rzecz Dostępności, to zobowiązanie do współpracy na rzecz realizacji założeń Programu Dostępność Plus. CERTES od wielu lat realizuje działania na rzecz osób o szczególnych potrzebach, w tym osób z niepełnosprawnościami. Poprzez podpisanie akcesji zobowiązaliśmy się do poszerzania swoich działań w tym obszarze oraz do realizacji założeń programu.


Firma Przyjazna Klientowi

W 2015 roku Magazyn Forbes opublikował listę Laureatów XVIII edycji ogólnopolskiego programu Firma Przyjazna Klientowi. CERTES po raz kolejny dołączył do grona firm, które w szczególny sposób dbają o relacje i jakość obsługi klientów. Tytuł ten przyznawany jest w oparciu o opinię klientów, partnerów handlowych. W CERTES stawiamy na jasną komunikację z klientami oraz budujemy motywację i zaangażowanie swoich pracowników, którzy kształtują nasz wizerunek.


Przedsiębiorstwo Fair Play

W 2014 roku otrzymaliśmy Certyfikat Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Program ma na celu promowanie rzetelnych i etycznych firm w Polsce. CERTES respektuje wartości etyczne i wzorowo wywiązuje się ze swoich zobowiązań wobec Klientów. Ten certyfikat to rozpoznawalny komunikat, że jesteśmy uczciwi, a nasi Klienci mogą oczekiwać od nas najwyższych standardów.


Uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001

ISO 9001 to system zarządzania jakością, a więc zorientowanie na klienta, przywództwo, zaangażowanie ludzi podejście procesowe (skuteczność i efektywność organizacji), systemowe podejście do zarządzania, ciągłe doskonalenie, rzeczowe podejście do podejmowania decyzji, wzajemne korzyści w stosunkach z dostawcami.

Chcesz zaprosić nas do współpracy?
Wypełnij formularz, a odezwiemy się do Ciebie!