Symbol Out of the box  WYBIERZ WYDARZENIE

  14 listopada, 2022

  Prezentujemy nową linię szkoleń Leadership Navigator®

  Z dumą prezentujemy nasz nowy produkt szkoleniowy Leadership Navigator®, który pozwoli menedżerom ustawić kurs na bycie świadomym liderem w świecie VUCA.
  9 listopada, 2022

  Wizyta przedszkolaków w naszym biurze

  Mięliśmy przyjemność ugościć liczną grupę sześciolatków z przedszkola Ciuchcia Puch Puch i pokazać im, jak wygląda praca w firmie szkoleniowej. W zorganizowaniu wizytacji wzięli udział wszyscy pracownicy CERTES i Fundacji Wspierania Zrównoważonego Rozwoju, którzy tego dnia pracowali w formie stacjonarnej.
  24 października, 2022

  NAVIGATOR 3.0

  Przywództwo tradycyjne przybiera zazwyczaj formę dominacji. Stąd też liderzy, którzy uprawiają tę formę zarządzania, przyjmują rolę nakazowo-kontrolną. Bardzo często ich autorytet w zespołach kształtuje się na mocy stanowiska, które dla zespołu oznacza konieczność podporządkowania się [...]
  13 października, 2022

  CERTES wciąż na 1 miejscu w rankingu firm szkoleniowych Gazety Finansowej

  Rynek szkoleń ulega nieustannym zmianom, a mierzenie progresu firm szkoleniowych bywa kłopotliwe. Wspominamy o tym w kontekście ostatniego rankingu Gazety Finansowej, ponieważ zostaliśmy poinformowani, że w wyliczenia wkradł się błąd i... okazało się, że nikomu nie udało się nas wyprzedzić. Tak więc wciąż jesteśmy najlepszą firmą szkoleniową za 2021 rok i z podniesionymi czołami czekamy na kolejny ranking. Mamy zamiar utrzymać pozycję lidera!