Symbol Out of the box  WYBIERZ WYDARZENIE

  24 marca, 2023

  Inkluzywne przywództwo

  Model inkluzywnego przywództwa jest szczególnie istotny w obecnych czasach, ponieważ zapewnia liderom i pracownikom możliwość wzajemnego szanowania i współpracy. Model ten zapewnia również wsparcie pracownikom z niepełnosprawnościami, dostosowując ich do potrzeb i szczególnych wymagań pracy.
  21 marca, 2023

  Światowy Dzień Zespołu Downa

  Pierwszego dnia wiosny pragniemy zaznaczyć solidarność z osobami chorymi na Zespół Downa. Ze względu na 21. parę chromosomów oraz na fakt, że 21 dzień marca patronuje narodzinami wiosny oraz ludzi niezwykłych, właśnie ten dzień został wybrany na Światowy Dzień Zespołu Downa. Z tej okazji na całym świecie odbywają się wydarzenia mające na celu zwiększenie świadomości społecznej, propagowanie praw do pełnego uczestniczenia w życiu społecznym oraz integracją z ludźmi z tą wadą genetyczną i z ich rodzinami.
  10 marca, 2023

  Certes laureatem plebiscytu Orły Kształcenia 2022

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, że kolejny rok z rzędu zostaliśmy laureatem w Plebiscycie Orły Kształcenia 2022.
  7 marca, 2023

  Wnioskujemy o włączenie do ZSK nowej kwalifikacji rynkowej

  W Certes głęboko wierzymy, że dostępność jest niepodważalnym prawem człowieka. Właśnie dlatego wnioskujemy o włączenie do ZSK nowej kwalifikacji rynkowej.