Symbol Out of the box  WYBIERZ WYDARZENIE

  30 czerwca, 2022

  Bank Pekao S.A. rozwija z nami kompetencje przyszłości

  Na portalu ITWIZ.pl ukazał się artykuł o projekcie Akademii Przyszłości, który realizujemy wraz z Bankiem Pekao S.A. dla jego pracowników. Uczestnicy biorą udział w serii webinarów dostarczających potężny zastrzyk wiedzy w danym obszarze tematycznym, a także w dodatkowych warsztatach, które umożliwiają pogłębienie zdobytej wcześniej wiedzy i wykorzystanie jej w praktyce.
  27 czerwca, 2022

  Magazyn Businesswoman & Life opublikował wywiad z naszym Prezesem

  Na łamach magazynu Businesswoman & Life została opublikowana rozmowa z Norbertem Ogłazą, Prezesem Zarządu Certes i Fundacji Wspierania Zrównoważonego Rozwoju. Z wywiadu można dowiedzieć się między innymi jak lider naszej firmy postrzega przywództwo przyszłości w modelu Managementu 4.0 oraz format pracy zdalnej, a także co go motywuje i skąd czerpie energię.
  24 czerwca, 2022

  Forum Odpowiedzialnego Biznesu doceniło nasz raport „Diversity & Inclusion at work”

  Miło nam poinformować, że opublikowany przez nas raport „Diversity & Inclusion at work” zdobył uznanie Forum Odpowiedzialnego Biznesu, które koordynuje Kartę Różnorodności. Dziękujemy z pomoc w promowaniu i dystrybuowaniu raportu!
  12 czerwca, 2022

  CERTES sponsoruje Wielki Finał Mini Mistrzostw Świata!

  W sobotę 11 czerwca, na Stadionie Miejskim Legii Warszawa, odbył się Wielki Finał Mini Mistrzostwa Świata, którego byliśmy sponsorem. Od samego rana na stadionie mecze rozegrały 32 drużyny z roczników 2012-2015.