Symbol Out of the box  WYBIERZ WYDARZENIE

  21 września, 2023

  Przedstawiamy nową serię podcastów – Twarzą w twarz z różnorodnością!

  Czy kiedykolwiek zastanawiałaś/eś się, co tak naprawdę oznacza słowo "różnorodność"? To zjawisko, które otacza nas na każdym kroku, ale czy naprawdę rozumiemy jego pełne znaczenie?
  12 września, 2023

  Konferencja „Realizacja ustawy o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami”

  11 września 2023 roku odbyła się konferencja „Realizacja ustawy o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami” organizowana przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Wydarzenie stanowiło doskonałą okazję do zdobycia wiedzy, podzielenia się doświadczeniami oraz budowania świadomości na temat kwestii związanych z dostępnością.
  11 września, 2023

  Compliance – co to jest? Kim jest compliance officer i jaka jest jego rola w firmie?

  Compliance – co to? Kilka lat temu pojęcie compliance zyskało na popularności w szeroko rozumianym biznesie. Najwcześniej zaczęło funkcjonować w branży zajmującej się ubezpieczeniami oraz finansami. Od lat 90. działało już w amerykańskich […]
  11 września, 2023

  Sprzedaż okiem milenialsów 

  Milenialsi bywają dziś przedstawiani jako najtrudniejsi konsumenci. Nie pamiętają „dawnych czasów”, sięgających jeszcze poprzedniego ustroju. Nie doceniają zmian, jakie dokonały się na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci. Nie wynika to jednak z ich ignorancji czy braku szacunku dla historii. Oni po prostu wychowali się, dojrzewali w innej rzeczywistości. Co wpłynęło na ich zachowania zakupowe?