SZKOLENIA:
EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA


W przeciągu 16 lat działalności Certes przeszkoliliśmy ponad 60 tysięcy pracowników w ramach szkoleń z efektywności osobistej. Działania te zrealizowaliśmy zarówno w formacie szkoleń online jak i w tradycyjnej formie stacjonarnej.

Obszar efektywności osobistej zmienił się w perspektywie ostatniego roku. Aktualne czasy pokazują, jak ważną kwestią jest ciągłe doskonalenie swoich umiejętności, kreatywności oraz elastyczności do szybko zmieniającej się rzeczywistości. „Trzeba biec, ile sił, żeby utrzymać się w tym samym miejscu” powiedziała bohaterka książki Lewisa Carrolla. Praca zdalna, czy w systemie hybrydowym, wymaga od nas rozwoju nowych kompetencji.

Szkolenia z rozwoju osobistego podejmują tematy zarówno w obszarze sfery zawodowej jak i prywatniej. Poniżej przedstawiamy tradycyjne szkolenia z zakresu zarządzania czasem, asertywności, sztuki wystąpień publicznych, czy komunikacji interpersonalnej oraz aktualne trendy szkoleń dotyczących mental health, pracy zdalnej, komunikacji online czy odporności psychicznej.

Wierzymy, że skutecznie dobrany program szkoleń wraz z działaniami wdrożeniowymi (pre work, post work, materiały inspiracyjnej) oraz follow up pozwoli na zrealizowanie wcześniej zamierzonego celu, czyli realnej zmiany zarówno w postawie jak i nawykach uczestników.

Podczas szkoleń uczestnicy otrzymają szereg technik i narzędzi, które pomogą im zrealizować nawet najtrudniejsze cele zawodowe.

Przykładowe szkolenia z zakresu efektywności osobistej