SZKOLENIA:
ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM


W przeciągu 16 lat działalności Certes przeszkoliliśmy ponad 75 tysięcy pracowników na stanowiskach menedżerskich zarówno w formacie szkoleń online jak i w tradycyjnej formie stacjonarnej. Trenerzy, którzy realizują szkolenia dla menedżerów to eksperci z doświadczeniem merytorycznym i praktycznym.

Szkolenia z tego obszaru są skierowane do osób, które na co dzień zarządzają zespołami lub mają awansować na stanowisko kierownicze oraz chcą pogłębić wiedzę i umiejętności w zakresie skutecznego budowania i zarządzania zespołami.

W dzisiejszych czasach, charakteryzujących się wszechobecną informacją i błyskawicznymi zmianami, praca zespołowa pozostaje jedynym źródłem trwałej przewagi konkurencyjnej, które w znacznej mierze jest niewykorzystywane. Gdy mówimy o wspieraniu pracowników w osiąganiu motywacji, pełnego zaangażowania i spełnienia zawodowego, nic nie jest ważniejsze niż praca zespołowa. Dzieje się tak dlatego, iż ludzie, którzy ufają członkom swojego zespołu, otwarcie się komunikują, angażują się biorąc odpowiedzialność zarówno za swoje wyniki, jak i wyniki zespołu, będą osiągać lepsze rezultaty pracy przy większym poczuciu sukcesu.

Wierzymy, że skutecznie dobrany program szkoleń wraz z działaniami wdrożeniowymi (pre work, post work, konsultacje trenerskie, e-learning) oraz follow up pozwoli na zrealizowanie wcześniej zamierzonego celu, czyli realnej zmiany zarówno w postawie jak i nawykach uczestników. Podczas szkoleń uczestnicy otrzymają szereg technik i narzędzi, które pomogą im zrealizować nawet najtrudniejsze cele menedżerskie.

Przykładowe szkolenia z zakresu obszaru zarządzania zespołem