Symbol Out of the box  WYBIERZ WYDARZENIE
  Symbol Out of the box  STREFA TRENDÓW

  1 czerwca, 2023

  Dzień dziecka z CERTES 2023

  Dzień Dziecka – 1 czerwca! W tym roku postanowiliśmy wspomóc Zespół Szkół Specjalnych nr 85 z Warszawy, aby zapewnić tym niezwykłym dzieciom niezapomniany dzień. Razem z Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego Fundacją dla dobra dziecka przekazaliśmy gry edukacyjne, logopedyczne, sensoryczne, zręcznościowe, pomoce dydaktyczne oraz upominki.
  31 maja, 2023

  Inkluzywność technologiczna

  Inkluzywność technologiczna to pojęcie dotyczące możliwości dostępu do technologii dla wszystkich grup społecznych i ludzi na całym świecie. Oznacza to, że technologia powinna zostać przystosowana do potrzeb wszystkich użytkowników, a nie tylko dla osób z pewnych grup społecznych.
  31 maja, 2023

  Dostępność to już nie CSR

  Dostępność to nie tylko kwestia etyczna czy rynkowa, ale także kwestia prawna. W wielu krajach istnieją przepisy regulujące dostępność, takie jak amerykańska ustawa o niepełnosprawnościach (ADA) czy europejska dyrektywa o dostępności produktów i usług.
  24 maja, 2023

  Reskilling i upskilling w procesie rozwoju pracowników

  Reskilling i upskilling są ważne w obecnych czasach, ponieważ pracownicy muszą być przygotowani do dostosowywania się do zmieniających się warunków w w biznesie.