DIGITALIZACJA
PROCESÓW
CYFRYZACJA (DIGITALIZACJA) SYSTEMÓW BIZNESOWYCH 4.0
Czwarta rewolucja przemysłowa, nazywana także Przemysłem 4.0 dzieje się właśnie na naszych oczach, to autonomiczne przetwarzanie i przesyłanie informacji. Dzięki takim technologiom jak chmura obliczeniowa, analiza Big Data możliwy jest dostęp do każdej informacji w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca na naszym globie. Przemysł 4.0 to szanse i wyzwania na transformacje struktur przedsiębiorstw produkcyjnych.
Przełom przemysłowy przekształcił światowe gospodarki, wpłynął na ich automatyzację oraz wprowadzanie innowacyjnych technologii i procesów opartych na digitalizacji. Digitalizacja procesów biznesowych jest obszarem szczególnie ważnym dla kadry menedżerskiej oraz właścicieli przedsiębiorstw, dla których poszerzanie wiedzy (uczestnictwo w kursach i warsztatach z digitalizacji) i umiejętności z zakresu wdrażania i zarządzania transformacją cyfrową firmy jest kluczowe by zdobyć przewagę konkurencyjną.
Szkolenia z zakresu digitalizacji zrewolucjonizują funkcjonowanie każdego systemu zarządzania przedsiębiorstwem.
Skorzystaj ze szkoleń z Transformacji cyfrowej! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!
SZKOLENIA DLA PRZEMYSŁU 4.0 — NOWATORSKIE ROZWIĄZANIA
SYSTEMY INFORMATYCZNE W ZARZĄDZANIU
Celem szkolenia jest wiedza dotyczącą zakresu funkcjonalnego systemów zarządzania przedsiębiorstwem.
Szkolenie pozwoli na poznanie trendów rynkowych związanych z systemami zarządzania produkcją,
magazynem i przedsiębiorstwem. Pozwoli na świadomy wybór odpowiedniego systemu.
ZARZĄDZANIE PROCESAMI W TRANSFORMACJI CYFROWEJ
Głównym celem szkolenia jest umiejętność mapowania, zarządzania i optymalizacji procesów biznesowych realizowanych w firmie. Podczas warsztatu rozwijane będą kompetencję związane z procesami w zakresie transformacji cyfrowej. Uczestnicy nabędą wiedzę na temat współczesnych koncepcji zarządzania procesami m.in. lean management, kaizen, TQM, BPR, six sigma, czy balanced scorecard.
OPRACOWANIE MODELU BIZNESOWEGO
Celem szkolenia jest umiejętność budowania wartości i modelu biznesowego w ramach sieciowego kreowania wartości i realiach gospodarki cyfrowej. Uczestnicy na warsztacie zidentyfikują przykłady i zasady funkcjonowania nowych modeli biznesowych, oraz obszary w jakich można je zastosować. Zrozumieją jakie korzyści wynikają z możliwości tworzenia wartości poprzez wykorzystanie relacji i partnerstw strategicznych.
ZARZĄDZANIE ZINTEGROWANYMI DANYMI
Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z potrzebą gromadzenia i przetwarzania dużych ilości informacji. Pokazanie zalet związanych z analizą tych danych. Wskazanie narzędzi do analizy danych wraz ze wskazaniem możliwych zastosowań. Przekonanie do konieczności zastosowania big data w planowaniu rozwoju firmy.