XIX Konferencja IPMA Polska

Certes w Magazynie Forbes
2 kwietnia, 2015
Gazeta Finansowa
4. Miejsce w Rankingu Firm Szkoleniowych wg Gazety Finansowej
14 października, 2016

Największe wydarzenie dla branży project management w Polsce!

Konferencja IPMA Polska od lat gromadzi wyjątkowych ludzi, którzy poprzez swoje działania propagują ideę zarządzania projektami w Polsce i na całym świecie. To wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu wszystkich pasjonatów zarządzania projektami, reprezentujących różnorodne branże.

Organizatorem konferencji jest International Project Management Association Polska, stowarzyszenie certyfikujące kierowników projektów. IPMA Polska wspiera rozwój zarządzania projektami i zrzesza profesjonalistów z tej dziedziny.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji są kompetencje integrujące wiedzę i doświadczenie profesjonalistów w dziedzinie zarządzania projektami. Liczne grono wybitnych ekspertów zapewni wieloaspektowe ujęcie problematyki konferencji oraz zaprezentuje swoje największe osiągnięcia w tym zakresie. Naszym wspólnym celem jest propagowanie dobrych praktyk i rozwiązań związanych z pozyskiwaniem kluczowych dla projektu kompetencji. Poza nietuzinkowymi prelekcjami, istotnym punktem programu będą aktywizujące warsztaty z zaawansowanych aspektów Zarządzania Projektami i ciekawe panele dyskusyjne.

Tegoroczna edycja konferencji jest organizowana w formule międzynarodowej. Będą w niej uczestniczyć Project Managerowie z Polski i z zagranicy.

Gala Polish Project Excellence Award

Jak co roku, nieodłącznym elementem konferencji jest uroczysta Gala Polish Project Excellence Award, na której zostaną przedstawieni laureaci nagrody na najlepiej zarządzane projekty. Wyjątkowo w tym roku na jednej scenie staną Finaliści najlepiej zarządzanych projektów z całego świata oraz projektów polskich.

Rejestracja na konferencję została rozpoczęta. Tylko do 31 sierpnia obowiązują ceny „early birds”! http://www.konferencja.ipma.pl/

Termin i lokalizacja: Warszawa, 17-18 listopada 2016, Sound Garden Hotel