STREFA TRENDÓW

Naszym głównym celem jest inspirowanie do ciągłego doskonalenia oraz poszerzania horyzontów. W Strefie Trendów prezentujemy unikalne podejście polegające na łączeniu najświeższych trendów rozwojowych z efektywnymi programami szkoleniowymi.

Kolekcje wyjąktowych szkoleń w duchu out of the box przygotowujemy z myślą o ambitnych organizacjach, które chcą być zawsze o krok przed ich konkurencją.DIVERSITY & INCLUSION


Wyzwanie, jakie stoi obecnie przed wieloma Organizacjami, można często sprowadzić do pytania „co zrobić, aby różnorodność łączyła ludzi, a nie ich dzieliła”?

Polityka równego traktowania zgodnie z postulatem „diversity & inclusion” łączy w sobie wartości oraz trendy promowane przez największe i najbardziej świadome organizacje na całym świecie!
Etyczne rozwiązania, wspieranie różnorodności bez znamion dyskryminacji, czerpanie mocy z synergii różnorodnych zespołów – to wszystko składa się na definicję przyszłości w biznesie.

zobacz więcejWOMAN'S LEADERSHIPChoć „kierownikiem” może być dziś w zasadzie każdy, tylko nieliczni osiągną status lidera. W tym miejscu warto zadać sobie pytanie, co wyróżnia liderów? Czy „rodzą” się z wdrukowaną rolą urodzonych przywódców, czy może ciężką pracą zdobywają kompetencje i atrybuty? I wreszcie, czy liderem jest tylko ta osoba, która formalnie pełni w ramach jakichś struktur tytularną rolę kierowniczą, czy wymyka się ona ramom stanowiska?

Odpowiedzi na powyższe pytania warto poszukać w przywództwie XXI wieku, które bez wątpienia należy do kobiet! Na całym świecie, największe koncerny oraz organizacje pozarządowe z sukcesem realizują programy liderskie dedykowane kobietom.

zobacz więcej
KOMPETENCJE PRZYSZŁOŚCI


Czy za kilka dekad na rynku pracy będzie jeszcze miejsce dla człowieka? Czy za kilkanaście lat nadal będziemy pracować w obecnych zawodach?

Te pytania dziś wydawać się mogą może nieco na wyrost, jednak zgodnie z prognozami World Economic Forum około 65% dzieci, które dziś są w tzw. wieku szkolnym, będzie pracowało w profesjach, których dziś jeszcze nie ma. Ponadto zawody, które dziś wykonują miliony osób na całym świecie, mają przejąć roboty oraz sztuczna inteligencja.

zobacz więcej

EVENT & CELEBRATIONRozwiązania w duchu "Event & Celebration" gwarantują emocje w czystej postaci!

To inteligentne rozwiązania oraz nieoczywiste fuzje, które – zgodnie z postulatem out of the box – łączą światowe trendy i dobre praktyki w obszarze integracji zespołów, a także zapewniają autentyczne przeżycia generujące niezapomniane doświadczenia. Stanowią one impuls do realnych zmian. Z nami nauka i wiedza poprzez rozrywkę osiąga nowy, nieoczywisty wymiar.

zobacz więcejPolecane produkty spoza Strefy Trendów