Paralaksa tła

Praca – Poszukujemy osoby na stanowisko recepcjonistki / recepcjonisty

Polish Project Excellence Award 2017
Marzec 6, 2017

Certes to firma szkoleniowo-doradcza, świadcząca usługi w zakresie szkoleń, również dofinansowanych, coachingu,
wdrażania programów rozwojowych, doskonalenie procesów HR, doradztwa biznesowego dla przedsiębiorstw i administracji publicznej.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

RECEPCJONISTKI / RECEPCJONISTY

(ASYSTENT DZIAŁU SZKOLEŃ)

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • Możliwość rozwoju w branży szkoleniowej
  • Zdobycie wiedzy z zakresu organizacji szkoleń
  • Pracę w przyjaznym i motywującym środowisku
  • Odpowiedzialne zadania
  • Możliwość awansu

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Obsługa recepcji biura – przyjmowanie gości, obsługa połączeń przychodzących itp., przyjmowanie poczty
  • Współpraca z dostawcami (serwis drukarek, papier i materiały biurowe, zaopatrzenie pomieszczeń gospodarczych)
  • Weryfikacja i drukowanie materiałów szkoleniowych
  • Wysyłanie materiałów szkoleniowych i współpraca z firmami kurierskimi
  • Współpraca z hotelami i ośrodkami szkoleniowymi
  • Pomoc trenerom i pracownikom działu w innych pracach administracyjnych

Nasze oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Power Point) – warunek konieczny (praca z materiałami szkoleniowymi)
  • Odpowiedzialność
  • Sumienność
  • Dokładność
  • Motywacja do pracy w branży szkoleniowej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Student studiów zaocznych / wieczorowych – mile widziane

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@certes.pl

Prosimy o zawarcie w ofercie klauzuli:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji Certes Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Wał Miedzeszyński 552 C  (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.