Praca – Poszukujemy osoby na stanowisko
Grafik/ Marketingowiec

Praca – Poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. rozliczeń
Styczeń 12, 2018

CERTES Sp. z o.o.

Certes to firma szkoleniowo-doradcza, świadcząca usługi w zakresie szkoleń, również dofinansowanych, coachingu, wdrażania programów rozwojowych, doskonalenie procesów HR, doradztwa biznesowego dla przedsiębiorstw i administracji publicznej.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • aktywny udział w tworzeniu materiałów wizerunkowych i marketingowych
  • współpracę z zewnętrznymi partnerami w celu realizacji przyjętej strategii marketingowej
  • kreowanie pozytywnego wizerunku marki i zwiększanie jej popularności
  • tworzenie kampanii reklamowych na FB i google, adwords i innych mediach on-line
  • prowadzenie strony www
  • organizacja konferencji

Oczekujemy:

  • co najmniej 2-letniego doświadczenia w pracy w dziale marketingu w segmencie B2B
  • znajomości programów graficznych (np. Photoshop, Ilustrator) + zmysłu estetycznego
  • umiejętności tworzenia strategii marketingowych (Facebook, Linkedin)
  • znajomości aktualnych narzędzi marketingowych (m.in. AdWords) i trendów branżowych
  • Dyspozycyjności 8h/dziennie w biurze Certes

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i pracę przy dużych projektach
  • Pracę w przyjaznym i motywującym środowisku
  • Odpowiedzialne zadania
  • Możliwość awansu

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@certes.pl

Prosimy o zawarcie w ofercie klauzuli:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji Certes Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Wał Miedzeszyński 552 C  (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.